Wracamy do szkoły! Kreatywne i użyteczne zestawy od LEGO® na nowy rok szkolny.

Beztroskie letnie miesiące dobiegły końca. Powietrze nie pachnie już słońcem, a turystyczne plecaki czas zastąpić tornistrami pełnymi książek.

Widzisz, że Twoje dziecko tęskni za tym beztroskim czasem? Spróbuj przywrócić uśmiech na jego twarzy, organizując popołudnia z kreatywnymi zestawami klocków LEGO® Creator.

Przywołanie wakacyjnych wspomnień

Spędzaliście wakacje w nietypowym miejscu, gdzie obcowaliście z dziką przyrodą? A może po prostu leniuchowaliście na plaży i łapaliście cenną witaminę D? Powróć razem ze swoją pociechą do wakacyjnych wspomnień, wybierając jeden z zestawów LEGO® Creator.

Twoje dziecko było zafascynowane kolorowymi papugami lub majestatycznym tygrysem w trakcie spaceru w ogrodzie zoologicznym? Odtwórzcie wspólnie po lekcjach dzikie zwierzęta z klocków LEGO i powspominajcie letnie dni pełne przygód i niesamowitych atrakcji.

Nauka przez zabawę

Jeżeli Twój malec czuje się niepewnie myśląc o nowych przedmiotach ścisłych, podaruj mu jeden z zestawów LEGO Creator, który po złożeniu stanie się naddźwiękowym odrzutowcem lub promem kosmicznym. Składanie jednego z osiągnięć współczesnej techniki wzbogaci Twoje dziecko o nowe informacje, którymi będzie mogło zabłysnąć przed nowym nauczycielem.

Otucha w pierwszych tygodniach szkoły

Pójście do szkoły podstawowej to wielkie przeżycie dla kilkulatka. Nowy budynek, nowi koledzy i nowi nauczyciele stanowią wiele niewiadomych, które mogą zestresować każdego pierwszaka. Aby Twoje dziecko mogło się odprężyć, spraw mu również jeden z zestawów LEGO Creator, którego składanie przyniesie mu wiele frajdy. Trzy urocze pieski, magiczny jednorożec lub potężny dinozaur do samodzielnego złożenia będzie świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu i spokojną rozmowę z rozemocjonowanym pierwszakiem.

Dla Ciebie z kolei będzie to doskonała okazja do wykorzystania tego czasu na budowanie relacji i zaufania.

 

Artykuł sponsorowany

Rekomendowane artykuły

0 komentarzy

  1. Lego jest super przez cały rok 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *